Adana Hp Yazcı Servisi

Anında Servis: (0322) 457 66 57

Hp yazıcılar, veya laser yazıcı olarak bilinen özellikle hızları ve kopyalama maliyetleri açısından çok avantajlı durumda bulunan Hp printerler siyah beyaz baskı açısından çok iyi seçim olabilir. Üstelik baskı maliyetleri de, diğer yazıcı türlerine oranla son derece düşüktür. Kullanacağınız tek bir toner kartuşu (toz mürekkebi barındıran ünite) ile binlerce sayfa çıktı almak mümkündür.

Hp yaıcı vuruşsuz bir yöntem kullanırlar. Hp yazıcılarda kullanılan baskı yöntemi fotokopi makinesindekine benzer Hp yazıcılar satır satır yazmak yerine sayfa sayfa yazarlar. Sıklıkla Hp yazıcı üreticileri Fotokopi makinesi üreticilerinin mekanizmalarını kullanırlar. Örneğin Hewlett Packard Hp Yazıcının dakikada basabildiği sayfa sayısı (hız), Bir sayfa düzenleme dili ile (PostScript ya da PCL) uyumlu çalışıp çalışmadığı, Baskı yapabileceği kağıt türleri, Kağıt üzerinde maksimum baskı alanı, Basabileceği font sayısı, Yazıcının belleğinin büyüklüğü Network ortamında paylaşıma açık olup olmadığı, toner ömrü, fiyatı. Hp yazıcıların hızı ppm (page per minute: dakikadaki sayfa sayısı) ile ölçülür. Bir yazıcının hızında iki farklı ölçüt söz konusudur. Bunlardan birinci sayfanın görüntüsünün bellekten hazırlanıp basılması, ikincisi ise aynı sayfanın birkaç dakika içinde arka arkaya kaç kez basılabileceği. Basılacak sayfanın bir görünümü, basımdan önce yazıcının belleğinde oluşturulduğu için bir Hp yazıcının en azından 4 MB belleğe ihtiyacı vardır. (300 dpi’lik bir sayfa bile 1.5 MB bellek gerektirmektedir)Canon Fotokopi makinelerinin baskı mekanizmalarını kullanarak yapılır.

Hp yazıcıların pek çok farklı modeli olsa da, baskı çözünülürlüğü dikey ve yatay olarak 600 - 1200 dpi arasındadır. Ancak dilerseniz, daha kaliteli baskılar sunabilen özel modelleri de tercih edebilirsiniz. Ancak artan her özellik kopyalama maliyetini arttırdığından ihtiyaç dışındaki özelliklerin tercih edilmemesi faydalıdır.

    Sizlere Uzman Büro Makinaları olarak adana hp yazıcı servisi konusunda kesintisiz deste sun maktayız.
  • Firmamız Hp yazıcılarının tüm modellerinde teknik destek vermektedir
  • Servis ve bakım onarım işlemlerimiz garantilidir
  • hp yazıcılarınızı yerinde alıp, teknik servisimizde onarıp geri size getirip bilgisayarınıza kurup kullanıma hazır hale getiriyoruz.
  • hp yazıcı servisi onarım ve bakım sonrası garanti süresince destek veriyoruz

adana hp yazıcı servisi | adana hp lazer yazıcı servisi | adana hp yazıcı toner dolumu | adana hp yazıcı yedek parça  • Adana Hp Yazıcı Servisi

  • Adana Hp Yazıcı Tamiri

  • Adana Hp Yazıcı Satışı

  • Adana Hp Yazıcı Bakımı

uzman büro makinaları

(0322) 457 66 57 - (0532) 454 99 67


Reşatbey Mah. 62010 sokak. Alsancak Apartmanı Kat:2 Daire:4, 01140 Seyhan/Adana

(0532) 454 99 67 - (0322) 457 66 57

destek@uzmanburomakinalari.com


Adana tanıtım filmi çekimi

Adana çiçek siparişi

Aradığınız Firmanın Bilgileri Burada